وبلاگ مد Diana

1. آرایش رنگ پاش به درستی اعمال شده است ' نامرئی ' از طریق یک دوربین و در نمایش دیجیتال/چاپ.


دلیل بودن که آرایش رنگ پاش در صدها نقطه اسپری.


به طور مشابه, دوربین میدارد نور و نمایش آن را در پیکسل بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما و یا صفحه نمایش ال سی دی. پیکسل ها کوچک ، نقطه های کوچک و همچنین.


آرایش رنگ پاش اعمال می شود به همان شیوه یک دوربین بار خوانده شده است که روبروی آن, که نقطه های کوچک از رنگ, همین دلیل است که آن را بسیار آسان به ' نامرئی ' آرایش با آرایش رنگ پاش!


2. آرایش رنگ پاش همیشه طبیعی ترین راه انجام آرایش است.


هر پوست و فرد منحصر به فرد است و هنرمند آرایش با تجربه قادر به استفاده از رسانه های مختلف برای تولید بیشتر ' طبیعی ' نتیجه برای شما.


به عنوان مثال ، هنگامی که یک فرد بسیار خشک ، پوست سوخته ، گاهی اوقات با استفاده از یک پایه ژل مبتنی بر کار خواهد کرد بهتر از رنگ پاش به دلیل آن را ' تن ' و هیدرات پوست بهتر از آرایش رنگ پاش خواهد شد. (بسته به فرمول و نام تجاری)


به عنوان مثال ، من نگاه کنید و درمان پوست برای اولین بار ، سپس من تعیین می کنند که متوسط خواهد سالم نگاه از پوست برای آنها که به طور مشابه نشان دهنده پوست همان در سراسر بدن خود را تولید ، به عنوان اگر آن را در آن مطلوب بود ، سالم دولت است.


3. شما می توانید ' آرایش رنگ پاش ' نگاه با آرایش سنتی دست یابد!


بله یک هنرمند آرایش با تجربه با روش لایه بندی راست می تواند اثر نامرئی نیز تولید کند.


این فقط طول می کشد ترکیب بیشتر و دانش از فریب نور راه است تا بر روی دوربین برداشت. پودر کمک می کند تا این به دلیل آن را نیز کوچک ، نقطه کوچک ، شبیه به airbrushing زدن. از آن می آید ' نرمتر ' به دنبال.


Airbrushing زدن است راه خود را از داشتن لبه در حال حاضر مخلوط اما با آرایش سنتی ، ترکیب دستی با برس خود است.


4. آرایش رنگ پاش به این معنا نیست که آن را طولانی مدت یا.


این بستگی دارد که چگونه آن را تنظیم شده است و آمادگی پوست, و درمان پوست قبل از آرایش اعمال می شود.


۴۰ ٪ از برنامه آرایش در آماده سازی محصولات مراقبت از پوست و مرطوب مراسم است.


اگر شما به خوبی آماده نیست پوست به اندازه کافی, به احتمال زیاد آرایش خود را خواهد سریعتر اکسیده, اسلاید, و یا عرق کردن در یک سناریوی مورد بدتر!


5. آرایش رنگ پاش است برای خطوط نازک و مسن و پوست بالغ!


شما نیاز به یک قلم مو را به سوراخ شدن به طوری که همه آن را در رسانه های هنرمند یک بار دیگر بستگی دارد.


برای پوست است که خطوط خوب, در حالت ایده آل شما نیاز به یک قلم مو را به مطمئن شوید که می توان آن را به چین برای نتایج مطلوب.


به عنوان مثال ، هنگامی که آن صورت شروع به حرکت می کند ، شما نمی خواهید شکاف های آرایش و مناطق بدون آرایش زمانی که پوست امتداد!


پس از, مطمئن شوید که شما آن را تنظیم با پودر به طوری که آن را مانع از creasing.


6. آرایش رنگ پاش فوق العاده است برای پوشش لکه, به خصوص آنهایی که بسیار تکه هستند!


اگر شما با یک قلم مو و آرایش بروید ، شما نیاز به ترکیب کردن لبه ها مطمئن شوید که منطقه پنهان است مخلوط به خوبی.


با تفنگ رنگ پاش, آن را ارائه می منطقه در حال حاضر مخلوط بلافاصله و همه شما نیاز به انجام پس از, این است که پودر لکه دار کردن پنهان.


این همچنین مانع از شما نیاز به رفتن با یک قلم مو که اختلال در هر تکه ، پوست پوسته ای در غیر این صورت. شما می توانید آن را با حرکت نوازش اجتناب از اما اغلب موارد ، آن را آسان تر است و می تواند سریع تر به درخواست با تفنگ رنگ پاش.


به طور خلاصه ،


بسیاری از مردم مانند به اعتیاد به مواد مخدره تا آرایش رنگ پاش اما حقیقت این است که, آن است که فقط یک ابزار و گزینه ای را به برخی از برنامه های کاربردی آسان تر به درخواست در مقابل آرایش سنتی.


این مهارت بیش از ابزار است و هدف از اینکه چرا از آن استفاده می شود ، نه فقط ابزار خود است.

(به عنوان مثال اگر من داد 10 ساله رنگ پاش و برس رنگ با برخی از رنگ ، به این معنا نیست که رنگ پاش خواهد بود ' بهتر '.)


آن را به یک نگاه متفاوت به آرایش خود را که بر خلاف هر پایان دیگر به دلیل آن را در اسپری, اما به طور نادرست کاربردی آن را می توانید نگاه کنید حتی بدتر از اگر شما پایه خود را به صورت سنتی استفاده!


اگر شما به دنبال در این امید برای دیدن اگر شما باید در یک ماشین رنگ پاش سرمایه گذاری, من توصیه به آن را جست و خیز. این ایده به نظر می رسد امیدوار کننده تر از واقعیت که در آن شما را به بستن چشم خود را به حدس زدن که در آن شما اسپری آرایش خود را. نه به ذکر است گام های دشوار به تمیز کردن اسلحه و ماشین رنگ پاش خود را بیش از حد. این همیشه به تمیز و به درستی گرفته شده مراقبت از و یا آن را مسدود خواهد شد!


اگر شما در حال تلاش برای تصمیم گیری رنگ پاش در مقابل آرایش سنتی با یک هنرمند, نگاهی به کار خود را بر روی تفاوت.


بهترین راه برای نشان می دهد اگر هنرمند خوب است برای شما است اگر شما به در قبل و بعد خود را بدون استفاده از عکاسی حرفه ای و ویرایش تنها در فتوشاپ نگاه کنید. شما می توانید سطح مهارت خود را تعیین و کار اگر آنها قادر به ارائه این نتیجه به شما که شما برای این راه می خواهید ، به جای قضاوت در صورتی که یک هنرمند رنگ پاش یا نه.


در این صنعت ، من هنرمندان فوق العاده است که را انتخاب کنید به استفاده از آرایش رنگ پاش به عنوان یک رسانه را ملاقات کرد چرا که آنها بسیار ماهر با آرایش سنتی.


تعداد بازدید : 2
نوشته شده در تاريخ جمعه 17 آبان 1398 توسط Diana
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از گلد بلاگ
× بستن تبلیغات