وبلاگ مد Diana

مهم نیست که چه فصل است ، لباس سیاه و سفید کلاسیک هرگز از سبک بیرون نخواهد رفت. در کمد لباس هر زن ، یک سیاه و سفید کمی لازم وجود دارد. مهم نیست که چگونه تغییر مد ، آن است که هنوز ارزشمند را به زنان دیوانه است. این طراحی جذاب تقریبا توجه مردم را دستگیر کرده است.

چه کسی ساخته شده است اولین لباس سیاه و سفید ؟ این ممکن است آسان برای پاسخ به این سوال به وضوح. به طور کلی ، صنعت مد مدیون اختراع با شکوه به یک طراح مشهور فرانسه است. در ۱۹۲۶ ، طراح در بر داشت جذابیت جادویی از این لباس. در گذشته ، دامن سیاه تنها می تواند در مراسم تشییع جنازه ظاهر شود. طراح تولید دسته اول از لباس سیاه و سفید زمانی که معتبر ترین طراح مد به سمت او رفت و گفت: ' خانم ، که آیا شما می خواهید برای سوگواری ؟ او پاسخ داد, ' برای شما, آقا. البته او می دانست که او چه می گوید ، و واضح است که او اعتماد به نفس از طراحی او بود. او جرأت می کرد تا قوانین سنتی طراحی را بشکند. در نهایت ، او ساخته شده یک تحول کامل از لباس کوچک سیاه و سفید ، او ممکن است یکی از اولین برای پیدا کردن انرژی مد فوق العاده ای در این دامن ساده است. بنابراین ، این زن را تبدیل به یک طراح مد شناخته شده در جهان است.

جنگ جهانی اول تغییرات طوفان مانند به اروپا به ارمغان آورد, همچنین فرصت برای این نوع از لباس ایجاد. عناصر از این نوع لباس زنان متنوع شد, کمر از لباس که به عنوان کم به عنوان ران یکی از ویژگی های منحصر به فرد است. این نوع از طراحی هوشمندانه پنهان شکم چربی از زنان. امروز ، این سبک طراحی شده است هنوز هم محبوب در روند مد. سپس ، دامن سیاه و سفید شروع به در خیابان ظاهر می شود ، زمانی که زنان حضور در ضیافت ، رفتن در سفر ، تماشای اپرا. لباس سیاه را در موارد مختلف دیده می شود. مهم نیست که چقدر قدیمی زن است ، او می خواهم برای انتخاب یک لباس سیاه و سفید کلاسیک برای خودش.

در روند مد امروز ، هر دامن سیاه و سفید دارای مزایای آن ، از دامن کم برش یکپارچهسازی با سیستمعامل به لباس الگوی خط هندسی. هر لباس نشان می دهد وضعیت سنگین وزن از لباس های ویژه در صنعت مد. از ستاره های پاپ به غیرنظامیان ، از مرحله مد روز تا خیابان ، شما می توانید لباس را به راحتی پیدا کنید.

تا به امروز, لباس سیاه هنوز هم جذاب ترین لباس برای زنان است و آنها نمی خواهد از مد. لباس کلاسیک کمی سیاه و سفید به زنان یک روند آزادی جدید و نشان دهنده زیبایی مطلق و هماهنگی کامل است.

اگر شما انتخاب می کنید کوتاه آستین لباس سیاه و سفید prom ، شما می توانید برخی از لوازم جانبی مد مانند دستبند دستی و حلقه پوشیدن.


تعداد بازدید : 3
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 17 مهر 1398 توسط Diana
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از گلد بلاگ
× بستن تبلیغات